20,00 €
180,00 €

CL-CLEAN - Extra silný prípravok na čistenie dlažby a kameňov

Farba:
Transparentná
Hmotnosť:
20 kg, 5 kg
CL-CLEAN je extra-silná organická kyselina, ktorá sa používa na čistenie dlažby a kameňov od zvyškov betónu, cementu, sadry, škárovacej hmoty a solí.

79,90 €

FD-CLEAN - Odstraňovač olejov a mastnoty z betónových podláh

Hmotnosť:
18 kg, 4 kg
Špeciálny tekutý čistiaci prostriedok používaný pre odstraňovanie olejov, mastnoty a zvyškov tuku (napr. mazadiel, živočíšnych a rastlinných tukov a olejov atď.) z betónovej podlahy. Preniká do pórov betónovej podlahy nasiaknutej olejom alebo tukom,…

179,90 €

CL-EPOXY FLOOR - Špeciálny čistiaci prostriedok na epoxidové podlahy

Objem:
20 lit, 5 lit
Tekutý čistič na epoxidové podlahy. Používa sa na čistenie škvŕn olejov, mastnoty a iných intenzívnych škvŕn z epoxidových podláh.

34,90 €

CL-MARBLE - Špeciálny čistiaci prostriedok na mramor a žulu

Farba:
Transparentná
Objem:
20 lit, 5 lit
CL-MARBLE je špeciálny tekutý čistič na povrchy z mramoru a žuly. CL-MARBLE odstraňuje povrchové fľaky a zároveň zachováva lesk a vzhľad podkladu.

19,90 €

Novinka

GRAFFITI REMOVER - Povrchový čistič pre odstraňovanie graffiti

Farba:
Transparentná
Objem:
4 lit, 0,7 lit
Špeciálny čistič, ktorý odstraňuje graffiti(nastriekané zo spreja, fixky, atď.). Používa na čistenie mnohých povrchov, ako je kov, sklo, mramor, kameň, betón, murivo, atď. Rovnako môže byť použitý aj na natreté povrchy, ak chcete zmyť natretú farbu.

19,90 €

SM-12 - Špeciálne riedidlo pre epoxidové výrobky a čistiaci prostriedok

Objem:
5 lit
SM-12 je tekutá zmes rozpúšťadiel, ktorá sa používa na čistenie pracovných pomôcok pri práci s rôznymi epoxidovými nátermi a farbami.

34,90 €