20,00 €
60,00 €

DUROCRET-PENETRATE - Kryštalická hydroizolačná a opravná cementová malta

Farba:
Šedá
Hmotnosť:
25 kg
Špeciálna kryštalizujúca cementová malta na sanáciu a hydroizoláciu betónových povrchov. Je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie na betón, murivo, pre vytvorenie drážky a pod. Tiež môže byť použitá pre hydroizoláciu betónových prvkov napadnutých…

59,90 €

EPOMAX-EK - 2-zložkový epoxydový tmel

Farba:
Šedá
Hmotnosť:
4 kg, 2 kg
2-zložkový epoxidový tmel. Používa sa na lepenie betónu a ocele, opravy betónu, vypĺňanie škár a utesnenie trhlín do ktorých bude vstreknutý EPOMAX-L10, EPOMAX-L20, DUREBOND.

49,90 €

ASPHALTOS - Studená asfaltová zmes pre okamžité opravy ciest

Farba:
Čierna
Hmotnosť:
25 kg
Ihneď aplikovateľná, studená asfaltová zmes na zaplátanie malých dier na asfalte alebo betónovej zámkovej dlažbe. Má vysokú flexibilitu, takže sa na nej neobjavujú trhliny v dôsledku kontrakcií alebo rozťažnosti. Má vynikajúcu priľnavosť k podkladu…

24,90 €

FERROSEAL - Polymérom modifikovaná antikorózna malta na ochranu výstuže

Farba:
Červenohnedá
Hmotnosť:
15 kg, 5 kg
Polymérom modifikovaný, štetcom roztierateľný cementový náter, ktorý slúži k ochrane armatúry v betóne pred koróziou a pre vytvorenie adhézneho mostíka medzi starým a novým betónom alebo maltou.

19,90 €

MEGACRET-40 - Hrubá reprofilačná opravná malta vystužená vláknami

Farba:
Šedá
Hmotnosť:
25 kg
Vysokopevná, hrubá reprofilačná, CC R4 opravná cementová malta vystužená polymérovými vláknami na vrstvy do 4 cm. Má nízku vodopriepustnosť a veľmi dobrú priľnavosť k podkladu.

24,90 €