Hydroizolácia kúpeľne


 Integrované riešenia pre hydroizoláciu a obklady v miestnostiach s vysokou vlhkosťou

 

Kúpeľňa by mala byť pohodlný a elegantný priestor, ktoráý má čistotu a sviežosť. Vysoká úroveň vlhkosti v kúpelni sa pohybuje v rozmedzí 65% až 98%. Okrem toho môže vlhkosť z kúpeľa spôsobiť vznik plesne na stenách. Medzi ďalšie časté účinky vysokej vlhkosti v kúpeľni patria zničené omietky, dlaždice, atď. Vysoká vlhkosť môže prispieť k rastu mikroorganizmov, ako sú baktérie, huby a plesne, ktoré sú nebezpečné pre ľudské zdravie.

Oddelenie technickej podpory ISOMAT prijíma stovky telefonátov každý deň od ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivé riešenie problémov vlhkosti v kúpeľni. Ak vezmeme do úvahy ich potreby, ISOMAT vyvinul integrované hydroizolačné systémy z vysokou účinnosťou, ktoré tvoria jednoduché riešenie proti problémom s vlhkosťou.

Hydroizolácia kúpeľne s normálnou vlhkosťouPOTREBNÉ MATERIÁLY1. UNI-PRIMER: Akrylová penetrácia na vodnej báze.
2. ISOMAT SL 17: Špeciálna tekutá hydroizolačná, elastomérová membrána bez obsahu rozpúšťadiel.
3. Špeciálne hydroizolačné materiály: Posilnenie hydroizolačnej vrstvy vnútorných a vonkajších rohov, potrubia, kanalizácie vo vlhkých oblastiach.
4. ISOMAT ΑΚ 20: Vysoko kvalitné polymérové lepidlo. Vhodné pre upevnenie všetkých typov obkladov na podklady vyžadujúce vysokú priľnavosť, pružnosť a odolnosť proti vlhkosti.
5. Škárovacia hmota MULTIFILL.
6. DOMOSIL-MICRO: vysokokvalitný silikón proti plesniam, so vstavanou antibakteriálnou technológiou ochrany. Udržuje farbu aj po 10 rokoch.

Postup aplikácie:

1. Podklad sa napenetruje s akrylovou penetráciou UNI-PRIMER.2. V problémových oblastiach (rohy, rúrky, atď) sa nanesie jedna vrstva ISOMAT SL 17, ktorá sa vystuží špecialnými hydroizolačnými materiálmy.


3. Aplikuju sa dve vrstvy ISOMAT SL 17 a nechaju sa zaschnúť.4. Následne sa položia dlaždice pomocou lepidla ISOMAT AK 20.5. Po pokládke dlaždíc sa použije škárovacia hmota MULTIFILL.6. Nakoniec sa utesia okraje s DOMOSIL-MICRO.Kúpeľne s vysokou vlhkosťouPOTREBNÉ MATERIÁLY:1. AQUAMAT-FLEX: 2-zložková, flexibilná, roztierateľná hmota vo forme stierky. Ideálna pre hydroizoláciu podkladov, ktoré budú pokryté dlažbou.
2. Špeciálne hydroizolačné materiály: Posilnenie hydroizolačnej vrstvy vnútorných a vonkajších rohov, potrubia, kanalizácie vo vlhkých oblastiach.
3. ISOMAT ΑΚ 22: Vysoko kvalitné, flexibilné lepidlo. Vhodné pre upevnenie všetkých typov obkladov na podklady vyžadujúce vysokú priľnavosť, pružnosť a odolnosť proti vlhkosti.
4. Škárovacia hmota MULTIFILL.
5. DOMOSIL-MICRO: vysokokvalitný silikón proti plesniam, so vstavanou antibakteriálnou technológiou ochrany. Udržuje farbu aj po 10 rokoch.


Postup aplikácie:

1. Podklad sa navlhčí vodou.2. V problémových oblastiach (rohy, rúrky, atď) sa nanesie jedna vrstva AQUAMAT-FLEX, ktorá sa vystuží špecialnými hydroizolačnými materiálmy.3. Aplikuju sa dve vrstvy AQUAMAT-FLEX a nechaju sa zaschnúť.4. Následne sa položia dlaždice pomocou lepidla ISOMAT AK 22.5. Po pokládke dlaždíc sa použije škárovacia hmota MULTIFILL.6. Nakoniec sa utesia okraje s DOMOSIL-MICRO.0,00 €
35,00 €