18,00 €
60,00 €

PL-BOND - Adhézna penetrácia pod omietky

Hmotnosť:
20 kg, 5 kg
Adhézny základový náter obsahujúci syntetické živice a kremenný piesok. Používa sa ako základový náter (adhézny most) pre hladké a neabsorpčné povrchy pre zvýšenie priľnavosti pre následné nanesenie omietky. Ideálny podklad pre sadrové omietky a…

19,08 €

MARMOCRET-FINE - Mramorová štuková jemná omietka

Farba:
Biela
Hmotnosť:
25 kg
Mramorcementová štuková omietka pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Nepraská ako obyčajné vápennocementové omietky. Má vynikajúcu paropriepustnosť a stálosť vlastností. Nahadzuje sa strojovo aj ručne.

17,90 €

MARMOCRET-BOND - Mramorový prednástrek

Farba:
Šedá
Hmotnosť:
25 kg
Mramorcementový prednástrek pre vonkajšie aj vnútorné použitie na zlepšenie priľnavosti omietok na rôzne typy podkladov. Má vynikajúcu paropriepustnosť a stálosť vlastností. Nahadzuje sa strojovo aj ručne.

19,90 €

MARMOCRET-BASE - Mramorová jadrová omietka

Farba:
Šedá
Hmotnosť:
25 kg
Mramorcementová jadrová omietka pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Nepraská ako obyčajné vápennocementové omietky. Má vynikajúcu paropriepustnosť a stálosť vlastností. Nahadzuje sa strojovo aj ručne.

17,90 €

PL-PRIMER - Omietková penetrácia slúžiaca ako dehydratačná zábrana

Farba:
Červená
Hmotnosť:
20 kg, 5 kg
Koncentrovaný omietkový základový náter slúžiaci ako dehydratačná zábrana. Aplikuje sa po zriedení s vodou na povrchy, ktoré sa budú následne omietať. Zabraňuje rýchlej absorpcii vody z omietky do podkladu. Tým chráni tenšie omietky proti prasknutiu…

19,90 €

UNI-PRIMER - Akrylová penetrácia na vodnej báze

Farba:
Biela
Hmotnosť:
20 kg, 5 kg
Akrylová penetrácia na vodnej báze. Stabilizuje porézne podklady a zaisťuje správnu priľnavosť vodou riediteľných náterov, obkladových lepidiel, maltových stierok, elastomérnych náterov, atď.

24,90 €

Sklolaminátová sieťka 160g/m2

Balenie:
1m x 50m (50m2)
Vysoko pevná sklolaminátová sieťka 160g/m2 na spevnenie omietok, cementových mált a cementových poterov.

60,00 €