ISOMAT SL 17 - Elastomerická hydroizolácia pod dlaždice do vlhkých priestorov


Špeciálna tekutá hydroizolačná, elastomérová membrána bez obsahu rozpúšťadiel. Disponuje vysokou pružnosťou a odolnosťou. Používa sa pod dlažbu pre vytvorenie bezproblémového tesnenia v sanitárnych oblastiach, ako sú kúpeľne, sprchy a pod. Aplikuje sa valčekom alebo stierkou na betón, omietky, sadrokartón, drevotrieskové dosky a pod.

Kategória Hydroizolácia stien
Záruka

24,90 €

Ušetríte

7-10 dní
Kód: ISOMAT SL 17-S-5

FARBA:
šedá

SPOTREBA:
1,0-1,5 kg/mv závislosti od nasiakavosti povrchu

TECHNICKÝ LIST:
ISOMAT SL 17.pdf

POUŽITIE:
ISOMAT SL 17 je ideálny na izolovaie plôch vo vlhkých miestnostiach, ako kúpeľne, sprchy a pod. (bez vytvárania švov či spojov), pred položením keramických dlaždíc. Je vhodný na všetky podlahy a steny z betónu, sadrokartónové dosky, drevo- trieskové dosky a pod. Nemal by sa používať na plochy pod stálym tlakom vody. 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Hustota: 

1,58 kg/l

Viskozita:

50.000 mPa.s pri +23ºC 

Minimálba teplota pri aplikácií:

+5ºC

Doba schnutia: 

6 h pri +20ºC 

Pochôdznosť: 

po 6 h pri +20ºC 

Pokladanie dlažby: 

po cca 6 h pri +20ºC  

 

 

 

 

 

 

 

APLIKAČNÉ INŠTRUKCIE:
1. Príprava podkladu
Podklad musí byť čistý, bez mastnôt, uvoľnených častíc, prachu atď. Dutiny by sa mali vyplniť pomocou tmelu PLANFIX. Nasleduje penetrácia podkladu prípravkom UNI-PRIMER so spotrebou cca. 100-200 g/m2, v závislosti od nasiakavosti podkladu.  

2. Aplikácia
ISOMAT SL 17 sa nanáša štetcom alebo valčekom v 2 vrstvách po zaschnutí základného náteru. Druhá vrstva sa aplikuje až po zaschnutí prvej. Môže sa tiež aplikovať v jednej vrstve zubovou stierkou so zubmi 3-4 mm a vyrovná sa hladkou stierkou. Tým sa dosiahne jednotná hrúbka vrstvy. ISOMAT SL 17 tesniaca izolácia by mala byť lokálne posilnená v rohoch a spojoch páskou zo sklených vlákien (65 g/m2) alebo páskou z polyesterovej tkaniny (30 g/m2).
Nástroje sa očistia vodou zatiaľ čo ISOMAT SL 17 je stále čerstvý.
Dlaždice je potrebné po vyschnutí ISOMAT SL 17 upevniť vysoko výkonným polymérom modifikovaným lepidlom ako ISOMAT AK 20, ISOMAT AK 22, ISOMAT AK 25, ISOMAT AK-ELASTIC

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Farba Hmotnosť Dostupnosť Cena
ISOMAT SL 17-S-15 Šedá 15 kg 7-10 dní 69,90 € s DPH
ISOMAT SL 17-S-5 Šedá 5 kg 7-10 dní 24,90 € s DPH